Clip in Vlasy

Prohlédněte si širokou paletu odstínů clip in vlasů, se kterými vykouzlíte za pár minut dlouhou kštici. Naše clip in vlasy jsou ve 100% Remy kvalitě, která se skvěle hodí pro prodlužování a zahušťování vlasů evropských zákaznic. Naše standardní clip in vlasy jsou tzv. single-drawn - jednou tažené, což znamená, že se v pramenu mohou objevit i kratší vlasy, než je zvolená délka, a lokny se tak ke konci zužují.

Jakou barvu a gramáž clip in vlasů vybrat?

Clip in vlasy u nás můžete vybírat v 10 barvách a 3 délkách. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.

Jak s clip in vlasy pracovat?

Připravte si clip in příčesek, ostrý hřeben a něco na sepnutí okolních vlasů, aby se vám nepletly do cesty. Natrénujte si zapínání (od sebe) a uvolnění clip in spony (k sobě). Vrchní prameny vlasů sepněte sponkou a najděte ideální místo pro připnutí clip in vlasů tak, aby příčesky zůstaly po rozpuštění vrchních pramenů skryté. Pomocí hřebenu vytvořte vodorovnou pěšinku a začněte připevňovat clip in vlasy - nejdříve je zacvaknětě uprostřed a poté po stranách. Pokud vytváříte více pater, postupujte vždy od spodu hlavy k temeni.

Když milujete clip in vlasy, dopřejte si prémiovou kvalitu

Pokud toužíte po clip in vlasech, které jsou hustější díky stejně dlouhým vlasům našitým metodou double-drawn a odolnější pro časté nošení, podívejte se na prémiové příčesky OxY Extensions pro maximální efekt jako z profi salónu.

 1. Běžná cena: 1 744,91 Kč

  Zvláštní cena: 1 616,60 Kč

  Zuzka se odmalička trápila tím, že nemá tolik vlasů jako její kamarádky ve škole. Neustále je proto nosila svázané do culíku a ani ji nenapadlo vyrazit mezi lidi bez gumičky. Pak ale narazila na clip in příčesky OxY Extensions a stud byl ten tam. Stačilo vlasy přicvaknout, trochu pročísnout rukou a nikdo nic nepoznal. Zuzka si díky tomu začala ze dne na den víc věřit a od té doby jen září.

  Clip in vlasy vypadají naprosto přirozeně, lesknou se, splývají po zádech a jsou jemné na dotek. Necuchají se a na první pohled je nerozeznáte od pravých vlasů.

  100 % Remy vlasy jsou zárukou kvality, která vydrží i každodenní styling. Fénujte, natáčejte, rovnejte - jen předtím do vlasů vetřete přípravek pro ochranu před teplem.

  Dozvědět se více
 2. Běžná cena: 1 257,36 Kč

  Zvláštní cena: 1 103,40 Kč

  Není skladem

  Jednou černovláska, podruhé blondýna a jindy zase na růžovo. Markéta miluje experimenty a barvu mění častěji než chameleon. Pravidelné barvení ale ovlivnilo kvalitu jejích vlasů, proto hledala způsob, jak si pomoct k většímu objemu. Když narazila na clip in vlasy OxY Extensions v růžové barvě, okamžitě jí bylo jasné, že našla přesně to, co potřebovala. 100% lidské vlasy v Remy kvalitě dodávají clip in příčesku tu správnou přirozenost. Stačí ho přicvaknout pod vlastní vlasy, upravit a vyrazit klidně na párty.

  Pokud máte náladu na chic lokny, není problém. Naneste na vlasy přípravek na ochranu před teplem a můžete směle sáhnout pro kulmu. Clip in vlasy se nezacuchávají a na dotek jsou nádherně jemné.

  Dozvědět se více