Flip in Vlasy & Flip in Příčesky | OxY Extensions

Nádherně dlouhé a husté vlasy za pár minut? S Oxy flip in vlasy to půjde hladce! Jednoduchá aplikaci vám dodá bujnou kštici pro každodenní nošení, nebo pro speciální příležitosti. Ty z vás, co s flip in příčesky teprve začínají, zvládnou pracovat s flip in vlasy během pár minut, a profesionálové zase ocení jejich kvalitu a krásu - naše flip in vlasy totiž mají prémiovou kvalitu, jsou z pravých 100 % Remy vlasů a jsou stejně husté od kořínků až ke konečkům - tzv. double-drawn.

Jak nasadit flip in vlasy?

Oproti clip in vlasům, které mají pro zakomponování do účesu speciální hřebínek nebo klipsnu, mají flip in vlasy drátek, za který příčesek vlastně pověsíte pod své vlastní vlasy na tzv. koruně hlavy. Jde o jednodušší metodu, než je clip in, a pochvalují si je hlavně začátečnice, které s příčesky začínají koketovat vůbec poprvé. Je to jednoduché - vybalíte příčesek a sepnete vlasy na temeni hlavy tak, aby vytvořily pěknou pěšinku kolem dokola. Poté pověsíte flip in vlasy do vzniklé pěšinky, rozpustíte vlasy na temeni a lehce pročísnete prsty pro maximálně přirozený efekt. Tradá!

Jakou barvu a gramáž flip in vlasů vybrat?

Flip in vlasy u nás můžete vybírat v 9 barvách a 2 délkách. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.