Košarica

PLATEBNÍ TYPY

Platba při převzetí (COD = Cash on delivery)

Vybráním COD jako způsob platby, můžete zaplatit svou objednávku hotově ve chvíli převzetí. Doslova zaplatíte celkovou částku zástupci kurýrní služby, který k Vám přijede s dodávkou. Při výběru COD není možné použití kreditní karty nebo depozitní platby na bankovní účet.

Kreditní-Debetní karta

Máte možnost provést platbu pomocí kreditní karty. Přijímáme karty VISA a Mastercard. Při použití kreditní karty pro vyrovnání platby je celková částka objednávky okamžitě odečtena z kreditní karty při dokončení objednávky.

Paypal

Pokud si vyberete možnost platby přes Paypal, budete přesměrování na stránku Paypalu, poté, co dokončíte objednávku. Zde budete vyzváni k zadání Paypal údajů a potvrzení platby.

Bankovní vklad

Tento způsob platby Vám umožňuje snadno převést platbu na náš bankovní účet. Jakmile bude platba připsána na náš účet, bude objednávka zpracována. E-mail s potvrzením objednávky bude odeslán na Vámi poskytnutou e-mailovou adresu po úspěšném dokončení objednávky. E-mail obsahuje naše bankovní údaje.
JEDNODUCHÉ VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA

Vybrali jste si špatný odstín vlasů? Úplně to neladí? Stačí nám napsat a obratem vám vyměníte příčesek za jiný.

SLUŽBA POROVNÁNÍ BAREV ZDARMA

Nejjednodušší způsob, jak předejít zklamání, je využít naši službu porovnání barev. Je to zdarma – stačí se vyfotit a naši odborníci vám doporučí barvu příčesku, co skvěle sedne.

VLASY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Hladké, rovné a s přirozenými odlesky – to jsou 100% Remy vlasy v našich clip in vlasech, culících a flip in příčescích. Jde o evropské vlasy, které se chovají jako ty vaše, a navíc se o ně můžete i stejně starat – kulmovat, krepovat, žehlit, stylovat – a pořád zůstanou krásné.