Košarica

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A VÝMĚNY

Podmínky Pro Vrácení Příčesků Oxy Hair

Pro objednávky zadané na Oxyextensions.cz je 14denní lhůta, která běží od chvíle, kdy se objednávka dostane do Vašich rukou. Během této doby můžete produkt získat. Pokud s ním nebudete spokojeni, můžete ho vrátit.

Naše podmínky vrácení:

Stejně jako ostatní podnikatelé v oblasti vlasových příčesků, i my se držíme striktních pravidel vrácení. U každého vráceného produktu kontrolujeme, zda jej můžeme přijmout. Abyste se vyhnuli zklamání, doporučujeme si přečíst následující jasné podmínky vrácení:
  • Doba na vrácení je 14 dnů
  • Produkt je nutné vrátit v originálním balení
  • Vrácené příčesky by měly mít zlaté elastické spony na původním místě
  • Pokud po přijetí objednávky chcete zkontrolovat barvu a délku, pak příčesek opatrně vyjměte z originálního plastového obalu, abyste jej případně mohli vrátit. Pokud Vám příčesek nesedí, můžete jej kvůli vrácení umístit zpátky do originálního obalu.
  • • Produkt, který vracíte, musí být ve svém původním stavu a musí být řádně zabalen. Zákazník má povinnost se ujistit, že dodání produktu zpět k nám proběhne a produkt se nepoškodí.
PROSÍM, VEZMĚTE NA VĚDOMÍ: Vy, jakožto zákazník, máte povinnost zajistit, že se vrácené zboží vrátí v dobrém stavu. Z tohoto důvodu byste si měli ponechat podací lístek a sledovací kód zásilky, dokud zboží zpět neobdržíme. Pro tuto službu byste měli využít službu Vaší dodací společnosti nebo místní pošty. V případě případné ztráty se Vás vždy zeptáme na sledovací kód. Položky, které zašlete, nedojdou a nebudou poslány se sledovacím kódem, nebudou podléhat náhradě či výměně. STÁHNĚTE SI FORMULÁŘ NA VRÁCENÍ Příčesky je možné vyměnit za jiné barvy, pokud zásilky budou splňovat podmínky pro vrácení. Pokud nebudete schopni najít tu správnou barvu, pak Vám vrátíme peníze během 7 pracovních dnů.

Výměny

Pokud si přejete vyměnit produkt za produkt jiné barvy, pak to prosím uveďte ve formuláři na vrácení. Pokud jste zaslali Vaše vrácení před více než dvěma týdny a Vaše vrácení nebylo zpracováno a nebyli jste vyrovnání, pak nás prosím kontaktujte.
JEDNODUCHÉ VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA

Vybrali jste si špatný odstín vlasů? Úplně to neladí? Stačí nám napsat a obratem vám vyměníte příčesek za jiný.

SLUŽBA POROVNÁNÍ BAREV ZDARMA

Nejjednodušší způsob, jak předejít zklamání, je využít naši službu porovnání barev. Je to zdarma – stačí se vyfotit a naši odborníci vám doporučí barvu příčesku, co skvěle sedne.

VLASY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Hladké, rovné a s přirozenými odlesky – to jsou 100% Remy vlasy v našich clip in vlasech, culících a flip in příčescích. Jde o evropské vlasy, které se chovají jako ty vaše, a navíc se o ně můžete i stejně starat – kulmovat, krepovat, žehlit, stylovat – a pořád zůstanou krásné.