Clip in Vlasy

Prohlédnete si širokou paletu odstínu clip in vlasu, se kterými vykouzlíte za pár minut dlouhou kštici. Naše clip in vlasy jsou ve 100% Remy kvalite, která se skvele hodí pro prodlužování a zahuštování vlasu evropských zákaznic. Naše standardní clip in vlasy jsou tzv. single-drawn – jednou tažené, což znamená, že se v pramenu mohou objevit i kratší vlasy, než je zvolená délka, a lokny se tak ke konci zužují.

Jakou barvu a gramáž clip in vlasu vybrat?

Clip in vlasy u nás mužete vybírat v 10 barvách a 3 délkách. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.

Show Filters

Zobrazen 1. – 12. z 52 výsledků

Zobrazen 1. – 12. z 52 výsledků

Jak s clip in vlasy pracovat?

Pripravte si clip in prícesek, ostrý hreben a neco na sepnutí okolních vlasu, aby se vám nepletly do cesty. Natrénujte si zapínání (od sebe) a uvolnení clip in spony (k sobe). Vrchní prameny vlasu sepnete sponkou a najdete ideální místo pro pripnutí clip in vlasu tak, aby prícesky zustaly po rozpuštení vrchních pramenu skryté. Pomocí hrebenu vytvorte vodorovnou pešinku a zacnete pripevnovat clip in vlasy – nejdríve je zacvaknete uprostred a poté po stranách. Pokud vytváríte více pater, postupujte vždy od spodu hlavy k temeni.

Když milujete clip in vlasy, doprejte si prémiovou kvalitu

Pokud toužíte po clip in vlasech, které jsou hustejší díky stejne dlouhým vlasum našitým metodou double-drawn a odolnejší pro casté nošení, podívejte se na prémiové prícesky OxY Extensions pro maximální efekt jako z profi salónu.