Prémiové Příčesky

Objevte pro sebe prémiové clip in vlasy, culíky, příčesky pro větší objem a flip in vlasy pro prodloužení a zahuštění vaší hřívy. Na výsledek budete zírat s otevřenou pusou a hlavně s hlavou plnou krásných, hustých a přirozeně vypadajících vlasů. Jak se nám to povedlo?
Oproti klasickým příčeskům jsou prémiové OxY Extensions ošetřené metodou double-drawn, takže mají jednotlivé vlasy v pramenu stejnou délkou a výsledek působí výrazně plnějším dojmem. I u nich je samozřejmostí 100% Remy kvalita, která zajistí přirozený vzhled kštice evropských zákaznic.

Proč chtít prémiové double-drawn příčesky?

Když porovnáte single-drawn příčesky a double-drawn příčesky, ihned si všimnete, že první varianta ztrácí směrem ke konečkům na objemu. Důvod je prostý - do single-drawn příčesku se dostanou i vlasy o kratší délce, než je deklarovaná délka celého příčesku. Naopak vlasy s označením double-drawn mají většinu vlasů ve svazku v uvedené délce, a proto vytváří mnohem bohatší dojem. To se odráží i v ceně za vyšší kvalitu, ale na druhou stranu nepotřebujete aplikovat tolik běžných příčesků v nižší kvalitě.

Jakou barvu a gramáž clip in vlasů vybrat?

Prémiové clip in vlasy si můžete vybrat v 9 barvách a několika délkách 3 délkách. Sady prémiových clip in vlasů obsahují 8 pásů vlasů v různých šířkách, abyste docílili co nejpřirozenějšího a nejplnější efektu. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.
Prohlédněte si příčesky s klipsou OxY Objevte svůj vzhled, otřeste svým stylem

Elegantní, stylové a hladké luxusní prodloužení vlasů - extra objem a dvojité připojení na útku pro plnost od kořínků až ke konečkům