Prémiové Prícesky

Objevte pro sebe prémiové clip in vlasy, culíky, prícesky pro vetší objem a flip in vlasy pro prodloužení a zahuštení vaší hrívy. Na výsledek budete zírat s otevrenou pusou a hlavne s hlavou plnou krásných, hustých a prirozene vypadajících vlasu. Jak se nám to povedlo?
Oproti klasickým príceskum jsou prémiové OxY Extensions ošetrené metodou double-drawn, takže mají jednotlivé vlasy v pramenu stejnou délkou a výsledek pusobí výrazne plnejším dojmem. I u nich je samozrejmostí 100% Remy kvalita, která zajistí prirozený vzhled kštice evropských zákaznic.

Proc chtít prémiové double-drawn prícesky?

Když porovnáte single-drawn prícesky a double-drawn prícesky, ihned si všimnete, že první varianta ztrácí smerem ke koneckum na objemu. Duvod je prostý – do single-drawn prícesku se dostanou i vlasy o kratší délce, než je deklarovaná délka celého prícesku. Naopak vlasy s oznacením double-drawn mají vetšinu vlasu ve svazku v uvedené délce, a proto vytvárí mnohem bohatší dojem. To se odráží i v cene za vyšší kvalitu, ale na druhou stranu nepotrebujete aplikovat tolik bežných prícesku v nižší kvalite.

Jakou barvu a gramáž clip in vlasu vybrat?

Prémiové clip in vlasy si mužete vybrat v 9 barvách a nekolika délkách 3 délkách. Sady prémiových clip in vlasu obsahují 8 pásu vlasu v ruzných šírkách, abyste docílili co nejprirozenejšího a nejplnejší efektu. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.

Show Filters

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Zobrazuji všechny 4 výsledky