Clip in Vlasy

Prohlédněte si širokou paletu odstínů clip in vlasů, se kterými vykouzlíte za pár minut dlouhou kštici. Naše clip in vlasy jsou ve 100% Remy kvalitě, která se skvěle hodí pro prodlužování a zahušťování vlasů evropských zákaznic. Naše standardní clip in vlasy jsou tzv. single-drawn - jednou tažené, což znamená, že se v pramenu mohou objevit i kratší vlasy, než je zvolená délka, a lokny se tak ke konci zužují.

Jakou barvu a gramáž clip in vlasů vybrat?

Clip in vlasy u nás můžete vybírat v 10 barvách a 3 délkách. Pokud si nejste jistí, jakou barvu vybrat, využijte naši službu porovnání barev.

Jak s clip in vlasy pracovat?

Připravte si clip in příčesek, ostrý hřeben a něco na sepnutí okolních vlasů, aby se vám nepletly do cesty. Natrénujte si zapínání (od sebe) a uvolnění clip in spony (k sobě). Vrchní prameny vlasů sepněte sponkou a najděte ideální místo pro připnutí clip in vlasů tak, aby příčesky zůstaly po rozpuštění vrchních pramenů skryté. Pomocí hřebenu vytvořte vodorovnou pěšinku a začněte připevňovat clip in vlasy - nejdříve je zacvaknětě uprostřed a poté po stranách. Pokud vytváříte více pater, postupujte vždy od spodu hlavy k temeni.

Když milujete clip in vlasy, dopřejte si prémiovou kvalitu

Pokud toužíte po clip in vlasech, které jsou hustější díky stejně dlouhým vlasům našitým metodou double-drawn a odolnější pro časté nošení, podívejte se na prémiové příčesky OxY Extensions pro maximální efekt jako z profi salónu.