Clip in Vlasy 40cm 120g - OxY Premium

Oxy 16-palcový příčesek 100% Remy na vlasy je vyroben z vysoce kvalitních lidských vlasů - zlepšíte svůj vzhled již během 5 minut. Každá 16-palcová sada obsahuje 120 gramů hladkých, objemných vlasů. Jsou dvojitě připevněny, aby se zajistilo minimální vypadávání vlasů a skvělá trvanlivost (abyste bez výjimky vypadali každý den úžasně).

 
Každý pramen směřuje stejným směrem, všechny vlasy  mají přesně takovou délku, aby vypadaly skvěle. Díky tomu je zajištěno, aby vlasy vypadaly objemně a jemně zároveň.     


Tyto svěží, luxusní příčesky jsou dokonalým řešením pro delší, silnější vlasy. Remy jsou nejlepší ve své lize, po celém světě jsou respektovány. To vše díky jednoduchému klipu, takže se zbavíte problémů s přebytkem lepidel, pásek a nepříjemných navázání.
Protože OxY Extensions jsou 100% lidské, můžete stříhat, stylizovat, barvit a měnit dle libosti – stejně jako u přirozených vlasů. Polymerní nátěr, který pokrývá každou sponu, zajišťuje, že Váš příčesek zůstane po celý den skvěle učesaný, a to bez ohledu na to, jak hektický Váš den je. To vše zvládne bez poškození Vašich přirozených vlasů a pokožky hlavy.

✔SKLADEM A HNED K ODESLÁNÍ

Běžná cena: 2 540,38 Kč

Zvláštní cena: 2 335,10 Kč

* Povinná pole

Běžná cena: 2 540,38 Kč

Zvláštní cena: 2 335,10 Kč

DALŠÍ DŮVODY PROČ SI ZAMILOVAT OXY VLASY A PŘÍČESKY?

Videos