Clip in Vlasy 50cm 220g - OxY Premium

Z příčesků občas vypadávají vlasy – navíc se obtížně nosí a mísí se s vlastními vlasy. A někdy pak Vaše vlasy vypadají u konečků tence a nezdravě. A ano, vsadili bychom se, že už jste určitě někdy zažili chvíli, že pro vytvoření dokonalého účesu jste prostě neměli dost vlasů. Už se Vám to stalo, že jo? A v tuto chvíli právě vstupuje na scénu náš 20 palcový příčesek – zvětšuje objem po celé délce vlasů.  


OxY Příčesky s klipsouRemy Hair Extensions jsou dodávány s jednotlivými kusy útku pro rychlé a snadné umístění. Jsou dostatečně všestranné pro každý vzhled, který si zvolíte, na nošení během jakéhokoli dne, za jakýchkoli okolností, od formálního rozhovoru až po perfektní volné plynulé kudrlinky během divoké noci s děvčaty.


Remy klipsny mají dvojité spojení na útku, což zaručuje, že každý jednotlivý vlas má stejnou délku – pro dokonalý vzhled od kořínku až ke konečku. Každá sada obsahuje 220 gramů skutečných lidských vlasů – jsou jak krásně měkká, tak i překvapivě lesklá. Každý pramen vlasu směřuje stejným směrem a je ustřižen na stejnou délku – pro bohatý styloví objem a pro vlasy, které se nešmodrchají, bez ohledu na počasí.


Vzhledem k tomu, že OxY Extensions jsou vytvořeny ze 100 % lidských vlasů, můžete je upravovat stejně jako Vaše přírodní vlasy. Díky klipsám, které jsou opatřeny polymerem, zůstane Váš příčesek pevně na místě a navíc bude k Vašim vlasům šetrný.

✔SKLADEM A HNED K ODESLÁNÍ

Běžná cena: 5 516,98 Kč

Zvláštní cena: 4 593,21 Kč

* Povinná pole

Běžná cena: 5 516,98 Kč

Zvláštní cena: 4 593,21 Kč

DALŠÍ DŮVODY PROČ SI ZAMILOVAT OXY VLASY A PŘÍČESKY?

Videos