Special Offers

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Běžná cena: 3 310,19 Kč

  Zvláštní cena: 2 976,61 Kč

  Jitka je divadelní herecka, ale její vlasy castými úpravami a nošením paruk trpí. Obcas když skoncí predstavení, tak se skoro stydí ukázat se fanouškum “prostovlasá”, když pred chvílí zárila jako bohyne na jevišti. Skamarádila se proto s clip in prícesky - po predstavení je jednoduše nacvakne mezi své vlastní vlasy, proceše a muže zase jako diva vplout mezi své obdivovatele.

  Jitka si vybrala clip in vlasy OxY Extensions ze 100% lidských Remy vlasu. Vypadají a chovají se prirozene, nejsou nijak chemicky upravovány. Mužete s nimi pracovat jako se svými vlasy - cesat, tupírovat, natácet nebo rovnat, a pokud pri stylingu použijete ochranu proti teplu, vydrží vám clip in vlasy krásné po dlouhou dobu.

  Promente se lusknutím prstu (nebo cvaknutím clip in vlasu) v hvezdu vecera jako Jitka.

  Dozvědět se více
 2. Běžná cena: 1 257,36 Kč

  Zvláštní cena: 1 103,40 Kč

  Táňa je odjakživa ráda středem pozornosti a užívá si obdivné pohledy mužů. Proto si tolik oblíbila červenou barvu vlasů, díky které doslova září. Ta ale taky vyžaduje pořádný objem, proto Táňa sáhla po clip in vlasech, které se staly jejím nerozlučným parťákem.

  Clip in příčesky OxY Extensions jsou vyrobené ze 100% lidských vlasů v Remy kvalitě. Díky tomu jsou krásné na pohled, heboučké na dotek a dokonale přirozené. Ručíme za to, že se do nich zamilujete hned při prvním vyzkoušení, stejně jako Táňa.

  Svou hustou kštici můžete bez obav upravovat, jak jste zvyklá. Clip in vlasům nevadí kulma, fén ani žehlička - jen předem použijte přípravek na ochranu vlasů před teplem. Ačkoli nejsou chemicky ošetřené, nezacuchávají se a nerozeznáte je od svých vlasů.

  Dozvědět se více
 3. Běžná cena: 1 257,36 Kč

  Zvláštní cena: 1 103,40 Kč

  Po rozchodu s přítelem se Stáňa rozhodla, že by to chtělo změnu. Vždycky jí zajímalo, jak by jí slušela výrazná a netradiční barva vlasů. Ještě před návštěvou kadeřnice ji ale napadlo vyzkoušet clip in vlasy OxY Extensions v modré barvě. To bude přesně ta změna, kterou potřebuje!

  100% lidské vlasy v Remy kvalitě příčesku dodávají naprosto přirozený vzhled, jsou jemné a nezacuchávají se. Navíc nejsou nijak chemicky ošetřené. A když máte chuť na lokny? Clip in vlasy se dají téměř bez omezení upravovat - po nanesení přípravku pro ochranu před teplem je můžete fénovat, natáčet nebo třeba žehlit.

  A kdyby modrá barva Stáňu po čase omrzela, není problém ji vyměnit za jinou - ať už podobně výraznou, nebo o něco přirozenější.

  Dozvědět se více
 4. Běžná cena: 1 744,91 Kč

  Zvláštní cena: 1 616,60 Kč

  Zuzka se odmalička trápila tím, že nemá tolik vlasů jako její kamarádky ve škole. Neustále je proto nosila svázané do culíku a ani ji nenapadlo vyrazit mezi lidi bez gumičky. Pak ale narazila na clip in příčesky OxY Extensions a stud byl ten tam. Stačilo vlasy přicvaknout, trochu pročísnout rukou a nikdo nic nepoznal. Zuzka si díky tomu začala ze dne na den víc věřit a od té doby jen září.

  Clip in vlasy vypadají naprosto přirozeně, lesknou se, splývají po zádech a jsou jemné na dotek. Necuchají se a na první pohled je nerozeznáte od pravých vlasů.

  100 % Remy vlasy jsou zárukou kvality, která vydrží i každodenní styling. Fénujte, natáčejte, rovnejte - jen předtím do vlasů vetřete přípravek pro ochranu před teplem.

  Dozvědět se více
 5. Běžná cena: 1 744,91 Kč

  Zvláštní cena: 1 616,60 Kč

 6. Běžná cena: 3 310,19 Kč

  Zvláštní cena: 2 976,61 Kč

  Natálka se bude vdávat! Její velký den ji čeká už za měsíc, takže přípravy vrcholí a nervozita stoupá. Má krásné šaty, kytici, šperky, ale něco tomu ještě chybí. Bohatý účes ve stylu hollywoodských hvězd, který jí dodá dokonalý vzhled. Jak toho ale dosáhnout? Blond lokny jako z filmu jí kadeřnice na hlavě vytvoří během několika minut díky clip in vlasům OxY Extensions.

  100% lidské vlasy v Remy kvalitě vypadají tak, jako by byly její vlastní. Jsou jemné, lesklé a neelektrizují. Na zkoušce jí kadeřnice na vlasy nanesla přípravek pro ochranu před teplem a kulmou je vytvarovala do měkkých vln. Ty pak jednoduše sepnula do volného drdolu a z Natálky se rázem stala princezna.

  Clip in vlasy Natálce dodaly potřebnou sebedůvěru a už se nemůže dočkat, až bude kráčet k oltáři.

  Dozvědět se více
 7. Běžná cena: 1 257,36 Kč

  Zvláštní cena: 1 103,40 Kč

  Jednou černovláska, podruhé blondýna a jindy zase na růžovo. Markéta miluje experimenty a barvu mění častěji než chameleon. Pravidelné barvení ale ovlivnilo kvalitu jejích vlasů, proto hledala způsob, jak si pomoct k většímu objemu. Když narazila na clip in vlasy OxY Extensions v růžové barvě, okamžitě jí bylo jasné, že našla přesně to, co potřebovala. 100% lidské vlasy v Remy kvalitě dodávají clip in příčesku tu správnou přirozenost. Stačí ho přicvaknout pod vlastní vlasy, upravit a vyrazit klidně na párty.

  Pokud máte náladu na chic lokny, není problém. Naneste na vlasy přípravek na ochranu před teplem a můžete směle sáhnout pro kulmu. Clip in vlasy se nezacuchávají a na dotek jsou nádherně jemné.

  Dozvědět se více
 8. Běžná cena: 1 744,91 Kč

  Zvláštní cena: 1 616,60 Kč

  Evu čeká důležitá pracovní večeře, na které se rozhodne, jestli ji ve firmě povýší. Nehodlá proto nechat nic náhodě a chce být ten den dokonale upravená. Koupila si nové šaty i boty. Ještě by to ale chtělo dodat šmrnc zplihlé kštici… Rozhodla se proto vsadit na clip in vlasy OxY Extensions, které jí dodají tu správnou sebedůvěru.

  Jahodovo blond barva clip in příčesku je k nerozeznání od jejích vlasů, které už si celé roky tónuje přesně do tohoto odstínu. 100% Remy vlasy se na světle přirozeně lesknou a na dotek jsou hebké jako samet. Navíc se necuchají a můžete je libovolně upravovat.

  Mirka tentokrát zvolila jemné ženské lokny. Přicvakla příčesek pod své vlasy a nanesla na něj přípravek pro ochranu vlasů před teplem. Pak už jen účes kulmou vytvarovala přesně podle svých představ.

  Dozvědět se více

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5